С 01.02.2019 г. объявляется набор учащихся в 1 класс. Планируемое число мест - 100. До 01.07.2019 г. принимаются документы только у проживающих на закрепленной территории.

«    Август 2019    »

Добавил: vova01 | Дата: 12-12-2018, 13:41
11.12.2018г. в рамках недели профилактики СПИДа специалисты Адыгейского Республиканского центра профилактики и борьбы со СПИДом и Волонтеры- медики Всероссийского общественного движения провели классные часы для учащихся 9-10х классов.
в рамках недели профилактики СПИДав рамках недели профилактики СПИДав рамках недели профилактики СПИДав рамках недели профилактики СПИДа
  • Здоровый образ жизни!
  • совет профилактики
  • волонтеры Молодежного Координационного Центра «Меридиан»
  • Подросток и закон

• Hаписал: JerryDum, Комментариев: 0, Новостей: 0

сонник миллера

Ну-ка Гляньте какая штука там

Активатор windows 8

Хорошая работает пацаны

Триколор тв номер id

Ну ничего себе

----

ссылку оставлю для вас тут

----

Перейди по ссылке и сам посмотри

вилочный погрузчик heli

какой милый комментарий

туринабол купить

Hаписал: alexbright, Комментариев: 0, Новостей: 0
    PLAY FREE GAMES ONLINE AT Gamesbright.info!
    Do you like choices games?
    Try our latest mobile game by searching for: "Story Beats" on Google Play or on the AppStore

Gamesbright.info has the biggest collection of free online games. Totally new handpicked games are added every day! Try action games for adventurers, cooking games for gourmets, creation games for artsy types, or family favorites like bubble shooter, bingo, and four-in-a-row games! Become the greatest battle royale hero in our latest IO games or impress your friends while you blast down some truly competitive race tracks with our racing games. If you love a challenge, exercise your noggin with tricky puzzle games like Mahjong, or invite some friends for a multiplayer fighting game. Play games that are easy to understand but delightfully difficult to master. With kids games, girls games, and sports games galore, there are plenty of online games for everyone. GamesGames.com is offering you the best free online games in the most popular categories like puzzle games, multiplayer games, io games, racing games, 2 player games, and math games. In one of the world's largest online gaming collections.

Nice games

Hаписал: DonaldPes, Комментариев: 0, Новостей: 0

Aaoa Eiy:
    Aao E-Mail:
    Eia:
    Включите эту картинку для отображения кода безопасности
    обновить, если не виден код
    Aaaaeoa eia: